BİZ KİMİZ

İSAŞ ÇELİK KAPI KASALARI

İSAŞ, 1989 yılında Emlakbank konutlarında kullanılmaya başlayan saç kapı kasalarıyla meydana çıkan ihtiyaçla birlikte üretime başlamıştır. Orjinal İtalyan valsleme makinası ve kalıpları hazır olan sistem faaliyete geçirilmiş ve fabrikasyon tarzda standart üretimler gerçekleştirilmiştir. Devam eden senelerde kooperatifler, toplu konutlar, kamu iş yerleri v.s. taleplerini bu yönde gelişme göstermiştir. Saç kasaların hızlı üretimi, kolay montajı inşaatı sağlamlaştırıcı özellikleri dolayısıyla çok kullanılan bir ürün olmuştur. Özellikle, deprem bölgelerinde kasaların çelik olması inşaat sağlamlığını arttırdığından deprem sonrası yapılan tüm deprem konutları 2 mm saçtan üretilen çelik kasalardan yapılmıştır.

Kurulduğu 1990 yılından beri kapı kasaları üretimine ilave olarak metal ve yangın kapıları üretiminede giren İSAŞ; belli standartlar (TSE) ve belgeli ( İTÜ Teknik Rapor – Chiltern ) üretim yapmaktadır.

Bugüne kadar milyon seviyesinde kapı kasası ve onbinlerce yangın ve metal kapı üreten şirketimizin her yaptığı iş müsbet ranseyman olarak gösterilebilir. Yıllardır, güvenilir ve standart üretimiyle 63 ile yayılan satış ve ihracatıyla problemsiz çalışmış olan İSAŞ, gelişen yenilikleri de yakından takip ederek sektördeki ileri konumunu devam ettirecektir.

32
ÇELİK KAPI SEKTÖRÜNDE

YILLIK DENEYİM

REFERANSLAR

Değerli referanslarımızdan bazıları

Yangın kapılarımızda bugüne kadar sahip olduğumuz İTÜ Teknik raporuna ek olarak, İngiltere’den aldığımız Chiltern Uluslararası Yangına Dayanıklık sertifikası ile hem iç pazarda hem de uluslararası piyasada önemli bir noktadayız. Yangın kapılarımız iç piyasada köklü ve büyük inşaat firmalarının ( Ağaoğlu, Varyap, Soyak, Albayrak, Sur Yapı, Özyazıcı inşaat v.b.) bir numaralı tercihi olmuştur.

image
image
image
image
image
image


Tüm referanslarımız için lütfen tıklayınız.