ÜRÜNLER

SAC KAPI KASALARI

Ülkemizde sadece çelik kapı kasaları ve aksesuarları (fitil-menteşe) konusunda ihtisas sahibi olarak üretim yapan kuruluşumuz TSE tarafından verilen Türk Standarlarına Uygunluk ve imalata Yeterlilik Belgelerine sahiptir. Tamamen Alman ve İtalyan DIN normlarına göre üretim yapan kuruluşumuzda, kapı kasaları orjinal İtalyan makine ve orjinal kalıplarla çok kademeli açık profil makinasında Valsleme sistemiyle 1,5 – 2 mm rulo saçtan dilinmiş bantlardan çekilmektedir. İstenilen boylarda profil halinde çekilen kasa profilleri hassas 45 derece köşe kesimleri yapıldıktan sonra kilit ve menteşe yerleri kalıplarda standart olarak açılarak pnomatik masalarda şablonla kontrolleri yapılıp çatma ve bağlantıları tamamlanıp, yüzeydeki kaynak izleri temizlenerek, korozyonu önlemek için astar boyalı olarak sevk edilir.

Gerek teknik altyapı ( İtalyan makine ve kalıp sistemleri) gerekse üretim kalitesinde gösterilen titizlik nedeniyle üretilen kasalarda mm’rik farklar dünya tolerasnlarının (binde 3) dahilinde olması dolayısıyla, kapılar sağlıklı olarak takılabilmekte, kanat montajı problemsiz şekilde bitirilmektedir.

1988 yılından bu yana, bütün bu sistemleri üretiminde hassas bir şekilde uygulayan, standartları ve kalitesinden hiç taviz vermeyen İSAŞ, yüz binlerce kapı kasası üretimini gerçekleştirmiş ve her yaptığımız iş şirketimize müsbet referans sağlamıştır.

Saç kapı kasa fiyatlarımız, projedeki ölçü değerlerine ve miktarına göre belirlenip, detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

2mm

RULO SAC

Sac Kapı Kasa Çizimleri

Sac Kapı Kasa Profilleri